Drągowski symuluje kontuzję. Odrzucił powołanie z kadry U-21!

PZPN wydał dziś komunikat o zmianie wśród powołanych przez Czesława Michniewicza na Mistrzostwa Europy U-21. „Miejsce kontuzjowanego Bartłomieja Drągowskiego zajął Mateusz Lis” – czytamy. Problem polega na tym, że całe piłkarskie środowisko huczy o tym, że żadnego urazu nie ma i to zaplanowana taktyka Drągowskiego, który od gry dla młodzieżówki woli wakacje.

Czesław Michniewicz ostatnio zdecydowanie stawia na Kamila Grabarę, który dzięki wypożyczeniu z Liverpoolu do ligi duńskiej uczy się seniorskiej piłki. Samozwańczy król Twittera w meczach kadry U-21 radził sobie rewelacyjnie i mocno przyczynił się do awansu na EURO we Włoszech. Drągowski wystrzelił z formą po wypożyczeniu do Empoli, jednak mówi się, że w kadrze byłby tylko rezerwowym i gdy się o tym dowiedział – obraził się i odrzucił powołanie.

Pojedyncze osoby bronią zachowania Drągowskiego, bo uważają je za lepsze dla rozwoju piłkarskiego Bartka. Natomiast czy rezygnowanie z gry z orzełkiem na piersi można bronić? Zachowanie bramkarza Fiorentiny skrytykował między innymi Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport.

Ludzie z PZPN-u zakulisowo przyznają, że o żadnej kontuzji nie ma mowy. Drągowski powiedział Michniewiczowi, że nie chce być rezerwowym i tym samym zrezygnował z walki o bluzę nr 1 na zgrupowaniu. Decyzja bardzo dziwna, zarówno sportowo, jak i patrząc na to marketingowo. Opinia lubi się ciągnąć…

Oliwy do ognia dolał także Kamil Grabara…

root admin
Śledź mnie