Była modelka z Rumunii zainwestuje w Radomiaka Radom? „Nie miałam jeszcze zaszczytu poznać właściciela”

Według rumuńskich mediów słynna modelka chce kupić udziały w polskim klubie. Anamaria Prodan opowiedziała o swoim pomyśle w rozmowie z „digisport.ro”.
Agentka piłkarska w Radomiaku?

Anamaria Prodan to słynna modelka posiadająca ponad milion obserwujących na Instagramie. Kobieta jest również agentką piłkarską. 51-latka jest zainteresowana zaangażowaniem się w projekt Radomiaka Radom.
Zbigniew Boniek kolejny raz wbił szpilkę Przemysławowi Czarnkowi. „Gratuluję serdecznie” [CZYTAJ]
– Piłka nożna stoi na wyższym poziomie niż w Rumunii. Czym innym jest edukacja, czym innym jest otwartość. Po co inwestować w Rumunii w piłkę nożną i iść do więzienia, skoro możesz pojechać do Polski, Belgii, Francji, by wszyscy cię szanowali? Nie miałam jeszcze zaszczytu poznać właściciela Radomiaka. Z tego, co wiem, to jest niesamowitym człowiekiem – powiedziała w rozmowie z „digisport.ro”.

Anamaria Prodan w przeszłości pracowała w Playboyu. Ma również doświadczenie w piłce nożnej. Pośredniczyła m.in. w transferach Szukały czy Stanciu. Jej praca została doceniona cztery razy z rzędu na Gali Fanatik (wygrywała wówczas w kategorii „Menadżer Roku” – przyp. red.). Ponadto pełniła funkcje kierownicze w rumuńskich klubach.

Jej inwestycja w Radomiaka Radom ma być pomysłem dyrektora sportowego tego klubu. Mołdawianin Octavian Moraru liczy na zaangażowanie byłej modelki.
Źródło: Polsat Sport, digisport.ro