Dariusz Szpakowski zdradził kulisy z Kiszyniowa. „Do samolotu weszli narąbani goście. Ubliżali piłkarzom”

Dariusz Szpakowski był gościem w programie Misja Futbol na antenie Przeglądu Sportowego. Legendarny komentator zdradził kulisy z wyjazdu do Kiszyniowa na mecz reprezentacji Polski z Mołdawią.

Szpakowski o zamieszaniu na wyjeździe kadry

Reprezentacja Polski przegrała z Mołdawią podczas czerwcowego meczu eliminacji do EURO 2024 w Niemczech. Na pokładzie samolotu Biało-Czerwonych znalazł się skazany za korupcję Mirosław Stasiak. Jakby tego było mało, według Przeglądu Sportowego po porażce pijani goście mieli zaczepiać reprezentantów. Dariusz Szpakowski w programie „Misja Futbol” zdradził kulisy tej wycieczki.

Media wieszczą wielki transfer Roberta Lewandowskiego. Polak głównym celem w 2024 roku [CZYTAJ]

– Nie sądziłem, że wrócimy do czasów przaśnych. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Do samolotu weszli zaproszeni goście, którzy byli narąbani i ubliżali piłkarzom. No tak się nie da. Jestem zdziwiony brakiem jednoznacznej reakcji prezesa Kuleszy. To prezes najważniejszego związku w Polsce. A przekazuje informacje, że Santos nie ma na razie pomysłu na zostawienie reprezentacji – powiedział uznany komentator.

Podczas następnego zgrupowania reprezentacja Polski zmierzy się z Wyspami Owczymi (u siebie) i Albanią (na wyjeździe). Spotkania zaplanowano na siódmego i dziesiątego września. Oba mecze odbędą się o godzinie 20:45.

Źródło: Przegląd Sportowy