Czesław Michniewicz z ofertą od legendarnego zagranicznego klubu!

W październiku piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 rozegrała kolejne bardzo dobre spotkania. Nie brakuje więc nowych plotek transferowych na temat członków jej kadry. Tym razem nie chodzi jednak o jednego z zawodników. 

Polska młodzieżówka w piątek po naprawdę solidnym meczu zremisowała 2-2 w Rosji. Kilka dni później, we wtorek, wygrała natomiast na stadionie Widzewa z reprezentacją Serbii. Przed piłkarzami do lat 21 w tym roku pozostało już tylko jedno spotkanie w Bułgarii.

Po czterech meczach podopieczni Czesława Michniewicza zajmują w tabeli pierwsze miejsce. I to właśnie na jego temat pojawiły się plotki. Według pierwszych doniesień selekcjoner, który aktualnie „wychowuje” kolejne pokolenie awansujące na wielką imprezę, trafi do moskiewskiego Dinama.

Ostatnim klubem trenowanym przez Czesława Michniewicza był Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Wcześniej trenował on w swojej karierze wiele ekstraklasowych klubów. Selekcjonerowi naszej młodzieżówki nigdy jednak nie zdarzyło się trenować klubu z zagranicy.

Dinamo Moskwa po dwunastu kolejkach rosyjskiej Priemier Ligi zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. Gorszy od stołecznego klubu w tej chwili jest tylko Tambov. Nic więc dziwnego w tym, że włodarze Dinama rozglądają się za nowym trenerem.

root admin
Śledź mnie