Cristiano Ronaldo wskazał klub, w którym zakończy karierę. Decyzję przekazał władzom Al-Nassr

Cristiano Ronaldo nieuchronnie zbliża się do zakończenia kariery. Portugalczyk po ostatnim meczu postanowił zdradzić władzom swojej drużyny, jakie ma plany na przyszłość. Wskazał klub, w którym zamierza przejść na emeryturę.

Al-Nassr wygrało w miniony piątek z Al-Ahli 4-3. Cristiano Ronaldo był bohaterem wspomnianego meczu. 38-latek pierwszego gola strzelił już w 4. minucie. Po przerwie ponownie pokonał bramkarza rywali i skompletował dublet. Klub Portugalczyka awansował tym samym na 5. pozycję w tabeli Saudi Pro League.

Koniec kariery

Obecnie na koncie Ronaldo ma już 9 goli i 4 asysty w tym sezonie. Wiele wskazuje na to, że poprawienie tych statystyk, to tylko kwestia czasu. Po zakończeniu meczu Portugalczyk miał powiedzieć władzom Al-Nassr, że chce zakończyć karierę w Rijadzie. Takie informacje przekazał Abdulaziz Al-Osaimi z Saudyjskiej Federacji Mediów Sportowych.

Klauzula

Jeśli te doniesienia okażą się prawdą, to możemy zapomnieć o powrocie 38-latka do Europy. Sporo mówiło się w ostatnim czasie także o transferze do Interu Miami, gdzie gra obecnie Leo Messi. O tym prawdopodobnie także należy zapomnieć.

Przypomnijmy, że do Arabii Ronaldo trafił w styczniu 2023 roku. Do tej pory rozegrał 27 meczów, w których strzelił 23 gole. Na koncie ma również 7 asyst.