Co z transferem Krychowiaka do FC Barcelony? Fabrizio Romano nie ma wątpliwości

Fabrizio Romano skomentował ostatnie doniesienia łączące Grzegorza Krychowiaka z FC Barceloną. Włoski dziennikarz jest pewny, że do transferu nie dojdzie.
Przed kilkoma dniami w mediach gruchnęła informacja o rzekomym zainteresowaniu Grzegorzem Krychowiakiem ze strony FC Barcelony. Plotka została wyprodukowana przez hiszpańskie media. W Polsce wiadomość ta została potraktowana niemal jako żart.
Obecnie chyba mało kto może sobie wyobrazić transfer Krychowiaka do topowego klubu w Europie. Jeśli mówilibyśmy o Krychowiaku z czasów gry w Sevilli, to tego typu plotki łączące go z FC Barceloną można by było traktować poważnie. Od dłuższego czasu 33-latek jest jednak na peryferiach wielkiego futbolu. Obecnie reprezentuje barwy saudyjskiego Abha FC.
Do doniesień hiszpańskich mediów ustosunkował się najlepszy dziennikarz na świecie ds. rynku transferowego, Fabrizio Romano. Włoch na antenie „Meczyków” potwierdził, że do transferu nie dojdzie. Dodał jednak, że wielce prawdopodobne, iż Barca sięgnie po innego zawodnika do środka pola. Póki co jednak bez konkretnych nazwisk.

– To byłby fajny transfer, ale… to się nie wydarzy. Przykro mi – powiedział Fabrizio Romano.

– Ale przyjście nowego pomocnika do Barcelony jest możliwe. Myślę, że zawodnik na tę pozycję może w styczniu trafić do „Dumy Katalonii”, ale będzie to zupełnie inny typ gracza niż Grzegorz Krychowiak – dodał.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich