Ciekawa inicjatywa GKS-u Katowice. Darmowy bilet dla festiwalowiczów

GKS Katowice postanowił wykorzystać sytuację związaną z festiwalem w ich mieście, żeby zaprosić nowych kibiców na mecz. – Jeśli nadal planujecie spędzić weekend w Katowicach, to zapraszamy na nasz mecz. Wasze bilety uprawniają do odbioru darmowego zaproszenia – napisali.

Ciekawa propozycja od Gieksy

Dział marketingu GKS-u Katowice zaproponował ciekawe rozwiązanie dla ludzi, którzy przyjechali do stolicy województwa śląskiego na Fest Festival. Klub zaprasza fanów muzyki do obejrzenia meczu z Wisłą Płock.

– Twoje plany na 11 sierpnia są już nieaktualne? Obierz #KierunekGieKSa. GKS Katowice w piątek 11 sierpnia o godz. 20:30 rozegra przy Bukowej mecz 4. kolejki Fortuna 1 Ligi z Wisłą Płock. Tego samego dnia miałeś być w Katowicach na popularnym festiwalu muzycznym? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Za okazaniem dowodu osobistego i biletu na festiwal, możesz wyrobić darmowy bilet na mecz GieKSy – czytamy na stronie klubu.

Zbigniew Boniek podsumował karierę Jakuba Błaszczykowskiego. „Nie zawsze między nami była chemia…” [CZYTAJ]

– Wejściówki będą do odbioru w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 18.00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 17:00 i niedziele w godz. 9.00 – 13.00. Odebrać możecie je również w dniu meczu od godziny 16:00 w Biurze Obsługi Kibica na Bukowej. Serdecznie zapraszamy na piłkarskie emocje przy Bukowej – dodano w komunikacie.

Inicjatywa GKS-u Katowice spotkała się ze sporą aprobatą ze strony kibiców. Trudno się dziwić, klub może zyskać nowych kibiców, a ludzie będą mogli obejrzeć spotkanie piłkarskiej pierwszej ligi. Wychodzi z tego sytuacja win-win.

Źródło: GKS Katowice