Cezary Kucharski ostro o Lewandowskim. Oskarża go o „kłamstwa i intrygę”

Konflikt między Cezarym Kucharskim a Robertem Lewandowskim zdaje się nie mieć końca. Niedawno ruszył proces w ich sprawie. Były menadżer piłkarza FC Barcelony napisał ostrą wypowiedź na Twitterze. 

Proces sądowy w sprawie Kucharskiego i Lewandowskiego ruszył w miniony czwartek. Kapitan reprezentacji Polski oskarża byłego menadżera o szantaż. Działacz miał żądać od 34-latka 20 mln euro za milczenie na temat domniemanych oszust podatkowych.

Pewność siebie

Dłuższy czas temu pojawiło się nagranie, z którego wynika, że Kucharski faktycznie Lewandowskiego szantażował. Menadżer stwierdził jednak, że materiał został zmanipulowany. Wczoraj na Twitterze zamieścił natomiast tweeta, w którym nie ukrywa pewności siebie.

– Nigdy nie byłem tak pewny swoich racji, jak w starciu z kłamstwami, konfabulacjami w intrydze Lewandowskich, ich świadków i wspierającej prokuratur. Bo „kłamstwo nie staje się prawdą, tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób” (Oscar Wilde) – napisał Kucharski. 

Jak na razie sąd przychylił się do wniosku strony Lewandowskiego. Pełnomocnicy 34-latka chcieli, aby proces był niejawny. Oznacza to między innymi, że dziennikarze nie pojawią się na sali sądowej.