Cezary Kucharski… broni Roberta Lewandowskiego! Wskazał, co zawiodło u napastnika Barcelony

Cezary Kucharski zabrał głos po plebiscycie Przeglądu Sportowego. Agent skupił się na miejscu Roberta Lewandowskiego. Ocenił, co przyczyniło się do wypadnięcia 35-latka z pierwszej „10”. 
Roberta Lewandowski nieprzerwanie, przez aż 13 lat zajmował czołowe miejsca w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Wygrał go w sumie trzykrotnie, ale jego passa skończyła się wczoraj. Przy okazji ostatniej gali kapitan reprezentacji Polski został sklasyfikowany w drugiej dziesiątce.

„Stracił to, co wydawało się niemożliwe”

Głos na temat miejsca Lewandowskiego zabrał jego były agent – Cezary Kucharski. Między panami iskrzy od wielu, wielu miesięcy. Dawni wspólnicy toczą ze sobą wojnę na drodze sądowej. Tym razem jednak przedstawił inną narrację. Kucharski wziął w obronę napastnika Barcelony, sugerując, że osiągnięcia klubowe powinny zapewnić mu miejsce nieco wyżej.
– Sportowo chyba powinien być w pierwszej „10” plebiscytu PS, ale Lewy stracił to, co wydawało się niemożliwe – sympatię kibiców! Niestety zapracował na to w tym roku razem ze swoim otoczeniem… – podsumował we wpisie na Twitterze.