BREAKING NEWS – Manchester United i Tottenham wysłały oferty za reprezentanta Polski!

To mamy informację tygodnia! Etatowy reprezentant Polski jest bliski zmiany klubu na topowy zespół z Premier League. Oferty zostały wysłane przez Manchester United, Tottenham, ale i Inter Mediolan oraz Romę. Jest w czym wybierać. Zarówno pod względem finansowym, jak i piłkarskim – w końcu to świetne marki. Informację o negocjacjach podało WP, w ofertach przebierać może Kamil Glik. Monaco już prowadzi negocjacje z zainteresowanymi!

Glik został wyceniony na 20 milionów euro, także zapanuje zasada: kto da więcej. Oraz – który klub będzie bardziej odpowiadał samemu zawodnikowi. Argumentem Tottenhamu jest finał Ligi Mistrzów, Manchesteru United marka klubu, Interu Mediolan odbudowa mocnego zespołu, a Romy… postać dyrektora sportowego. Funkcję tę pełni Gianluca Petrachi, który ściągał Kamila Glika lata temu do Torino.

Monaco nie chce robić z Glika niewolnika, ale ma zamiar przekonać Polaka argumentami, nie tylko w postaci pieniędzy. Nowy kontrakt i podwyżka to raz, ale stoper miałby dostać też opaskę kapitańską. A to bardzo możliwe, bo tuż, tuż od transferu do ligi tureckiej jest Radamel Falcao, obecny kapitan klubu z księstwa. Kiedy Kolumbijczyk opuszczał mecze ligowe oraz sparingi podczas letniego zgrupowania, zastępował go właśnie Kamil Glik.

Przyznajemy, że to lato może być bardzo ciekawe. Skoro pojawia się możliwość na ostatni duży kontrakt i jednocześnie na największy transfer w karierze, to głupio byłoby nie skorzystać. News jest hitem, oby okazał się też sprawdzony, bo zobaczyć Glika w Premier League to będzie wielka przyjemność!

root admin
Śledź mnie