Ambitna postawa Jakuba Kiwiora w przerwie meczu z Estonią. „Da się pięć, strzelmy pięć, k***a” [WIDEO]

Na kanale „Łączy Nas Piłka” pojawiły się kulisy meczu z Estonią. W materiale widać krótką przemowę Jakuba Kiwiora, który zachęca swoich kolegów do strzelania kolejnych bramek.

Za nami pierwszy z dwóch meczów w barażach o awans na EURO 2024. W czwartek reprezentacja Polski pokonała niżej notowaną Estonię 5:1. W związku ze zwycięstwem Polacy awansowali do finału baraży. W decydującym starciu Biało-Czerwoni zmierzą się już we wtorek z Walią. Zwycięzca tego starcia pojedzie na Mistrzostwa Europy do Niemiec.

Standardowo na kanale „Łączy Nas Piłka” pojawił się materiał z kulisami meczu reprezentacji Polski. W materiale pokazane zostały przygotowania do pojedynku z Estonią, a także sceny z szatni przed, w trakcie i po meczu.

W przerwie meczu krótki przekaz do swoich kolegów miał Jakub Kiwior. Przypomnijmy, że pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem zaledwie 1:0. Zawodnik Arsenalu zachęcał kolegów do tego, by zdobywać jak najwięcej bramek. Takie podejście z pewnością jest godne pochwały. Nie minimalizm, a pokazanie swojej siły nawet na tle dużo słabszego rywala. Z podobnym nastawieniem na ten mecz wyszedł Kamil Grosicki, który przed rozpoczęciem meczu zachęcał swoich kolegów do walki.

– Da się pięć, strzelmy pięć, k***a. Cały czas my atakujemy – mówił w przerwie meczu Jakub Kiwior.

źródło: Łączy Nas Piłka