Adam Nawałka jedzie na rozmowy z nowym klubem!

Adam Nawałka może szybko znaleźć pracę! Poza Polską jego opinia jest obecnie zdecydowanie lepsza, ale musimy przyznać, że oferty z tak mocnego klubu zaraz po skompromitowaniu się w Poznaniu nie widzieliśmy. W ciągu najbliższych dni Nawałka spotka się z działaczami Dynama Kijów.

Informacja wypłynęła na portalu zbirna.com. Dynamo byłoby zupełnie nowym etapem kariery trenerskiej Adama Nawałki. Trener sam walczył o zapis w kontrakcie z Lechem umożliwiający mu odejście przy ofercie z zagranicy – i tu się przeliczył, bo obrócono to przeciwko niemu. Jednak najczęściej mówiło się o Chinach, a tu zgłasza się poważny zespół grający regularnie w Europie.

Były selekcjoner z Lechem współpracował tylko 4 miesiące. Trudno byłoby mu znaleźć klub w Polsce, który sprosta jego oczekiwaniom organizacyjnym i finansowym. Nie ma co też przesadnie sprowadzać sprawę tylko do oczekiwań, po prostu Nawałka nie jest obecnie najgorętszym nazwiskiem. Jednak wydaje się, że sprawę rozwiąże Dynamo Kijów, które chce zatrudnić 61-latka.

Dynamo ostatni mecz sezonu gra za tydzień, wiadomo już, że działacze pożegnają trenera Alaksandra Chackiewicza, któremu wygasa kontrakt. Szukanie nowej opcji naprowadziło ich na Adama Nawałkę. Jesteśmy bardzo ciekawi takiego rozwiązania.

root admin
Śledź mnie