Zwyżkowa forma owocuje. Michał Probierz wybierze się na obserwacje do polskiego skrzydłowego

Michał Skóraś znalazł się na radarze Michała Probierza. Selekcjoner reprezentacji Polski wybierze się do polskiego skrzydłowego, by przyjrzeć mu się z bliska.

W ostatnich tygodniach Michał Skóraś jest ewidentnie na fali wznoszącej. Po kiepskim początku sezonu w Club Brugge Polak w końcu przebił się do wyjściowego składu swojego nowego klubu. 24-latek odpłaca się swojemu trenerowi za dane mu zaufanie dobrymi liczbami. W ostatnich siedmiu występach Skóraś strzelił 2 bramki i zanotował 3 asysty.

Dobra dyspozycja Michała Skórasia nie umknęła uwadze sztabowi reprezentacji Polski. Jak informuje portal „meczyki.pl”, na najbliższym meczu Club Brugge ma pojawić się sam Michał Probierz. W najbliższy weekend Club Brugge zmierzy się na wyjeździe z Union Saint-Gilloise.

Jak czytamy na „meczyki.pl”, Skóraś już wcześniej był obserwowany przez jednego z asystentów Michała Probierza. 24-latek miał bardzo zaimponować swoim występem. – Skrzydłowy jest bardzo mocnym kandydatem do wyjazdu na EURO – czytamy.

Michał Skóraś debiutował w reprezentacji Polski, kiedy selekcjonerem był Czesław Michniewicz. Debiut przypadł na mecz z Holandią (0:2) we wrześniu 2022 roku. do tej pory 24-latek zaliczył 7 meczów w seniorskiej reprezentacji. Ostatni występ to mecz z Albanią (0:2), kiedy selekcjonerem był jeszcze Fernando Santos. Do tej pory Probierz nie powoływał jeszcze tego piłkarza.

W całym sezonie Michał Skóraś rozegrał już łącznie 38 meczów. W większości były to jednak występy po wejściu z ławki rezerwowych. 1 400 rozegranych minut w 38 meczach daje średnio niespełna 37 minut na spotkanie. W tym czasie Skóraś zdołał strzelić 3 bramki i zanotować 8 asyst. Daje to udział przy bramce średnio co 127 minut, całkiem solidny wynik.

źródło: meczyki.pl