Zwycięzca Złotej Piłki już wybrany! „Był zachwycony, jak wszyscy zwycięzcy co roku”

Pascal Ferré, redaktor naczelny „France Football”, udzielił wywiadu, w którym przekazał, że tegoroczny zwycięzca Złotej Piłki wie już o swoim sukcesie. Francuski dziennikarz dodał, że tegoroczny laureat był zachwycony tą informacją.

Już tylko godziny dzielą nas od tegorocznej gali Złotej Piłki organizowanej przez „France Football”. Ceremonia odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada w Theatre du Chatelet w Paryżu. Na liście nominowanych znalazło się 30 nazwisk, jednak główna walka rozgrywa się między Robertem Lewandowskim a Leo Messim. Głosowanie zakończyło się 25 listopada, a wszystkie głosy zostały już podliczone.

Złota Piłka 2021

Dziś w mediach ukazała się wypowiedź redaktora naczelnego „France Football” nt. nadchodzącej gali Złotej Piłki. Pascal Ferré przyznał w rozmowie z „Téléfoot”, że tegoroczny zwycięzca tej kontrowersyjnej nagrody wie już o swoim sukcesie.

– Fani piłki nożnej będą zachwyceni, gdy poznają tożsamość 65. zwycięzcy Złotej Piłki. Jestem przekonany – przekazał Pascal Ferré.

– Zwycięzca o tym wie, zrobiliśmy obszerny wywiad, sesję zdjęciową, zrobiono to bardzo dyskretnie, nikt nas nie zauważył, był zachwycony, jak wszyscy zwycięzcy co roku – dodał.

Michał Budzich