Zwinny gość na murawie podczas meczu MLS. Szop sprawił sporo problemów stewardom [WIDEO]

Podczas meczu Major League Soccer doszło do niecodziennej sytuacji. W trakcie spotkania na boisko wtargnął… szop.

Szop na boisku MLS

New York City wygrało z Philadelphią Union w meczu Major League Soccer. Ekipa z Nowego Jorku pokonała filadelfijczyków 2:1. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie sceny z 23. minuty meczu.

Podczas rozgrywki na boisko wtargnął szop. Nieproszony gość zmusił sędziego do przerwania spotkania. Pracownicy obsługujący spotkanie ruszyli w pogoń za zwierzakiem, natomiast musieli włożyć sporo wysiłku, aby go ostatecznie złapać.

Kamery uchwyciły starania stewardów, którzy złapali go dopiero po 161 sekundach.

Źródło: Twitter