Znamy zastępcę Lewandowskiego! W takim składzie Polska może zagrać z Holandią

Po 10 miesiącach przerwy swój mecz rozegra reprezentacja Polski. Na pierwszy ogień rywal z najwyższej półki – Holandia. Znamy potencjalny skład reprezentacji Polski, czy da on nam zwycięstwo?

Reprezentacja Polski ostatni mecz rozegrała 19 listopada 2019 roku. Czy względem tamtego meczu czekają nas rewolucje w składzie? Raczej nie, największym nieobecnym rzecz jasna jest Robert Lewandowski, który odpoczywa po zwycięstwie w Lidze Mistrzów.

Szczęsny – Piszczek, Bednarek, Glik, Reca – Grosicki, Góralski, Krychowiak, Szymański, Zieliński – Lewandowski. Jak łatwo się domyślić, nie jest to skład na dzisiejszy mecz. W takim zestawieniu zagraliśmy po raz ostatni, kogo dziś może zabraknąć?

Lewandowski odpoczywa po Lidze Mistrzów. Łukasz Piszczek zakończył reprezentacyjną karierę. Arek Reca leczy uraz. Jacek Góralski jest obecny na zgrupowaniu, lecz nie wydaje się faworytem do wystąpienia w wyjściowej jedenastce. Cała reszta zawodników powinna pojawić się na murawie również dziś.

Jak więc przedstawia się potencjalny skład na dzisiejszy mecz? Nasze przewidywania poniżej:

Wojciech Szczęsny – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański – Arkadiusz Milik

Michał Budzich