Znamy TOP 10 piłkarzy z Ekstraklasy w FIFA 21! Zaledwie 1 złota karta…

Premiera gry FIFA 21 zbliża się wielki krokami. Z tego powodu co kilka dni publikowane są oceny piłkarzy w danych dziedzinach. Tym razem został udostępniony ranking 10 najlepszych piłkarzy z polskiej Ekstraklasy. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, zapraszamy!

10. Dusan Kuciak

Zestawienie rozpoczynamy od pierwszego z dwóch bramkarzy. Pierwszą dziesiątkę zamyka piłkarz Lechii Gdańsk – Dusan Kuciak. W porównaniu z poprzednią edycją gry ocena ogólna Słowaka nie uległa zmianie i nadal wynosi 71.

9. Taras Romanczuk

28-latek jest jedynym reprezentantem Jagielloni w tym zestawieniu. Tak jak w przypadku Kuciaka, tak i u Romanczuka ocena ogólna nie uległa zmianie w porównaniu z poprzednią edycją gry. Karta sama w sobie nie wyróżnia się żadnymi cechami szczególnymi, na które można by zwrócić uwagę.

8. Domagoj Antolić

No i przyszedł czas na pierwszego z pięciu reprezentantów Mistrza Polski w rankingu najwyżej ocenionych kart w FIFA 21. Antolić ma za sobą całkiem udany sezon w barwach warszawskiej Legii, dzięki czemu otrzymał zasłużony wzrost oceny ogólnej o 5 punktów.

Michał Budzich
Pages ( 1 of 4 ): 1 234Następne »