Znamy ceny biletów na mecz z Estonią! PZPN pozostaje nieugięty

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował harmonogram sprzedaży biletów na marcowy mecz z Estonią. Podane zostały także ceny wejściówek. PZPN pozostaje nieugięty i nie obniża cen względem poprzednich meczów eliminacyjnych.
Najbliższy mecz reprezentacji Polski zostanie rozegrany już w kolejnym roku. W marcu Biało-Czerwoni staną do walki w barażach o awans na EURO 2024. W półfinale baraży Polacy zagrają u siebie z Estonią. Jeśli uda się to spotkanie wygrać, Polacy zagrają w finale ze zwycięzcą meczu Walia-Finlandia, finał Polska zagra na wyjeździe.
Barażowy mecz z Estonią odbędzie się 21 marca. Dziś ogłoszono harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie. Wejściówki trafią do przedsprzedaży 27 lutego. Z kolei sprzedaż otwarta ruszy 1 marca.
PZPN poinformował także o cenach biletów na to spotkanie. Względem poprzednich meczów eliminacyjnych ceny biletów pozostają takie same. Za najdroższy bilet będzie trzeba zapłacić 240 złotych. Wejściówki drugiej i trzeciej kategorii do ceny rzędu 180 i 120 złotych. Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do lat 12) to cena 100+60 złotych. Z kolei bilety dla osób niepełnosprawnych i osób ze znaczną niepełnosprawnością kosztują 90 złotych.

źródło: Łączy Nas Piłka

Michał Budzich