Znakomity plan trenera Bolonii! Chce wykurzyć z szatni szpiega

Siniša Mihajlović, trener Bolonii, znalazł sposób, by wykurzyć z szatni szpiega, który w ostatnim czasie przekazywał informacje dot. taktyki do mediów. W tym celu wprowadził na treningu nowe zagrania taktyczne, które miały być fikcją.

Szpieg w szatni Bolonii!

Dziś przed Bologną stoi ciężkie zadania. O 20:45 klub Łukasza Skorupskiego rozpocznie rywalizację z Interem Mediolan. Mimo że Nerazzurri nie błyszczą formą w Lidze Mistrzów, to na rodzimym podwórku idzie im całkiem nieźle. Po dziewięciu kolejkach zajmują pozycję v-ce lidera Serie A, ustępując tylko rywalowi zza miedzy – Milanowi.

Chytry plan Mihajlovicia

Na konferencji prasowej jeden z dziennikarzy zapytał Serba o to, czy na ostatnim treningu zespół ćwiczył jakieś nowe zagrania taktyczne i czy plan na mecz z Interem będzie inny niż w poprzednich spotkaniach. Trener Bolonii odpowiedział na pytanie, zdradzając swój plan na znalezienie szpiega w szatni.

– Nie, to była tylko fikcja. Zrobiłem to celowo, bo nikt się tego nie spodziewał. Chciałem się dowiedzieć, który zawodnik przekazuje wiadomości dziennikarzom i teraz mam mniej potencjalnych kretów. Jeśli go znajdę, a znajdę na pewno, to będzie miał pieprzony problem, bo u mnie już nie zagra. Nie wiem, czemu to robi, czy dla lepszej oceny po meczu w mediach, czy dla pieniędzy, ale u mnie jest już skończony – wyznał Mihajlović.

– Nigdy nie wiesz, jak inne zespoły zagrają w danym meczu, ale o nas wszyscy zawsze wiedzą wszystko z góry. Niedługo dowiem się, kto to jest. Po prostu poczekajcie i zobaczcie, co mu zrobię – dodał.

Michał Budzich