Złota Piłka w rękach Speeda. Streamer zapytał Ronaldo, czy jest ojcem Cristiano [WIDEO]

 

Streamer znany pod pseudonimem „Speed” spotkał się z Luisem Nazario de Lima. Ronaldo pokazał mu w swoim domu Złotą Piłkę oraz odpowiedział na pytanie, czy jest ojcem Cristiano Ronaldo.
Speed w domu Ronaldo

Speed nie przestaje zaskakiwać. Streamer niedawno znalazł się na gali Złotej Piłki, gdzie szczekał po ogłoszeniu zwycięstwa Leo Messiego. Podczas tej samej uroczystości zagadywał do portugalskich piłkarzy Manchesteru City, podając się za ich rodaka.
FC Barcelona rozstanie się z Nike? Konkurencyjna firma robi podchody pod giganta [CZYTAJ]

Tym razem amerykański streamer udał się do domu Ronaldo Nazario. Podczas rozmowy przy stole internetowy twórca spytał legendarnego Brazylijczyka o to, czy jest ojcem Cristiano Ronaldo. Pytanie wywołało spory uśmiech u byłego piłkarza.

– Jesteś tatą Ronaldo? – zapytał Speed.

– Co masz na myśli? – odparł Brazylijczyk.

– Masz to samo nazwisko co Ronaldo, jesteś jego ojcem? – ponowił Amerykanin.

– Jestem tym pierwszym Ronaldo – odpowiedział.

– Dokładnie. Jesteś pierwszym Ronaldo, więc jesteś ojcem Ronaldo? – spytał twórca internetowy.

– On jest oryginalnym Ronaldo – usłyszał Speed od siedzącego obok przyjaciela 47-latka.

– Wiedziałem to! – podsumował Speed, który poszedł wyściskać Brazylijczyka.

Złota Piłka w rękach Speeda

Teraz internetowy twórca spotkał się z Luisem Nazario de Lima. Brazylijczyk pokazał mu w swoim domu Złotą Piłkę, dał mu ją nawet potrzymać, co wywołało wzruszenie streamera. Podczas prezentacji nagrody za plebiscyt wywiązała się dyskusja.
– Cristiano i Messi mają zdecydowanie więcej ode mnie, ale mam dwie takie – powiedział Ronaldo w kontekście nagród Złotej Piłki.

– Nie, Ronaldo ma więcej. Nie Messi. Okej? – zapytał Speed.

– Nie lubisz Messiego? – odparł 47-latek.

– Nie, nie lubię Messiego. Dlaczego? Bo jest niski i słaby. Ronaldo jest lepszy. No weź bracie, wiesz, że Cristiano Ronaldo jest lepszy. Jesteś ojcem Ronaldo, to Twój syn. Musisz go wspierać – powiedział streamer.

– Uwielbiam ich obu – odpowiedział Ronaldo, wywołując śmiech u Speeda z powodu dyplomatycznej odpowiedzi.
Speed jest wielkim fanem Cristiano Ronaldo. Amerykanin kilka miesięcy temu spełnił swoje marzenie i spotkał Portugalczyka po meczu reprezentacji z Bośnią i Hercegowiną. Wszystko udokumentowały kamery.