Zieliński dostał zaskakującą ofertę. Propozycja Interu przebita

Francesco Modugno przekazał nowe doniesienia w sprawie negocjacji Piotra Zielińskiego z SSC Napoli. Według doniesień dziennikarza Polak otrzymał od Aurelio De Laurentiisa korzystną ofertę. Pomocnik Biało-Czerwonych odrzucił jednak tę opcję.

 

Negocjacje Zielińskiego z Napoli

Saga związana z przedłużeniem umowy Piotra Zielińskiego trwała od wielu miesięcy. Polak ostatecznie odrzucił wszystkie oferty od Napoli, by dołączyć po sezonie do Interu (na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale z ust Fabrizio Romano padło już słynne „here we go” – przyp. red.).

 

Według medialnych doniesień propozycje klubu z południa Włoch były zdecydowanie gorsze pod względem finansowym. Nowe fakty w tej sprawie przekazał jednak Francesco Modugno.

 

Wspomniany dziennikarz stwierdził, że szef klubu z Neapolu w pewnym momencie przebił ofertę Nerazzurrich. Polak jednak odrzucił propozycję Aurelio De Laurentiisa.

 

– Aurelio De Laurentiis czuje się zawiedziony. Właściciel jest przekonany, że złożył Piotrowi Zielińskiemu właściwą ofertę dotyczącą odnowienia kontraktu. Co więcej, sądzi, że zrobił to we właściwy sposób i we właściwym czasie. Zaproponował mu też pensję wyższą niż Inter – przekazał redaktor, cytowany przez areanapoli.it.

– Piłkarz podjął jednak inną decyzję, być może nawet najważniejszą w życiu. W przeszłości odrzucał już wielkie oferty. Mowa m.in. o propozycji z West Hamu United czy z Arabii Saudyjskiej – dodał.

Piotr Zieliński w bieżącym sezonie zanotował 28 występów. Polak w tym czasie zdobył trzy bramki oraz trzy asysty. Portal transfermarkt.de wycenia 29-letniego pomocnika z Ząbkowic Śląskich na 30 mln euro.

Źródło: Sport.pl, areanapoli.it