Zaskakująca oferta pracy. Możesz zostać prezesem klubu!

Pogoń Oleśnica, klub występujący we wrocławskiej lidze okręgowej, zamieścił ogłoszenie na facebooku o tym, iż szuka prezesa. Oferowana pensja nie rzuca na kolana, a zakres obowiązków jest niezwykle szeroki.

Oferta pracy w Pogoni Oleśnica

Przed kilkoma dniami na fanpage’u klubu z okolic Wrocławia pojawiła się oferta pracy na stanowisko prezesa klubu. O znalezienie odpowiedniej osoby na tę posadę może być jednak ciężko, gdyż oferowana płaca jest nierównomierna do zakresu obowiązków.

Ogłoszenie Pogoni Oleśnica:

✅Masz doświadczenie w piłce nożnej i szukasz nowych wyzwań w 2021 roku?
✅Masz doświadczenie w zarządzaniu i chcesz poznać realia świata sportowego
✅Masz chcesz zaangażować się z pasją w pracę na rzecz dzieci i młodzieży?
Oferta pracy na stanowisku: Prezes Zarządu MKS Pogoń Oleśnica
Miejsce pracy: Oleśnica
Zadania:
• Obszar SPORTOWY
1. Rekrutacja trenerów i organizacja pracy sztabu szkoleniowego
2. Organizacja rocznego procesu treningowego
3. Organizacja grafiku treningów oraz terminarza meczów ligowych i sparingowych
4. Organizacja turniejów dla grup młodzieżowych
5. Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów transferowych
6. Rejestracja i uprawnienia zawodników
7. Ewidencja i rozliczanie kar dyscyplinarnych
8. Planowanie i przeprowadzenie obozów zimowych i letnich
9. Sprawozdawczość w ramach procesu certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej
• Obszar ORGANIZACYJNY
1. Prowadzenie pełnej księgowości klubu sportowego
2. Prowadzenie pełnych kadr klubu sportowego
3. Pozyskiwanie dotacji celowych i rocznych (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Ministerstwo Sportu, Urząd Marszałkowski, Polski Związek Piłki Nożnej)
4. Rozliczanie dotacji celowych i rocznych
5. Sprawozdawczość roczna do KRS i Urzędu Skarbowego
6. Bieżąca sprawozdawczość do ZUS
7. Zawieranie umów najmu, dzierżawy i użyczenia bazy sportowej
8. Organizacja obsługi transportowej na potrzeby udziału w rozgrywkach
9. Zaopatrzenie klubu w sprzęt sportowy
10. Prowadzenie procesu licencyjnego DZPN uprawniającego do udziału w rozgrywkach
11. Organizacja badań sportowych dla zawodników
12. Negocjacja ubezpieczenia OC i NNW dla klubu sportowego
• Obszar MARKETINGOWY
1. Pozyskiwanie sponsorów i reklamodawców
2. Negocjacja umów sponsorskich i marketingowych
3. Umowy barterowe