Zapomniał w jakim klubie gra! W wywiadzie wskazał nazwę odwiecznego rywala swojego klubu

Clinton N’Jie – bo o nim mowa – popełnił wielką gafę. W wywiadzie dla kameruńskiego portalu wyznał, iż dobrze się czuje w… CSKA Moskwa! Podczas gdy gra ona w Dynamo Moskwa.

Osoba prowadząca wywiad spytała Kameruńczyka, jakie są jego plany na przyszłość. Clinton wspomniał o zainteresowaniu klubów zagranicznych w tym klubów z Premier League. Po czym dodał, że póki co nie myśli o transferze, bo… dobrze się czuje w CSKA! Jak wiemy CSKA jest odwiecznym rywalem Dynamo.

Póki co nie myślę o transferze. Teraz jestem w Moskwie. Jeszcze nie skończyliśmy obecnego sezonu. Nadal mamy 8 meczów do rozegrania. Potem mam kontrakt na 3 lata. To prawda, że ​​otrzymałem propozycje z wielu krajów, a nawet z Anglii. Jednak dobrze sobie radzę w CSKA Moskwa i koncentruję się na zakończeniu sezonu. Mam nadzieję, że mogę tutaj dać trochę więcej w piłce nożnej.”

Wtopa Kameruńczyka nie umknęła uwadze internautów, którzy natychmiastowo wychwycili gafę i rozpoczęli mówić o tym na twitterze. Kameruński portal zdążył już zauważyć błąd w wywiadzie i zmienić CSKA na Dynamo Moskwa.

Michał Budzich