Z kim zagra Peszko w Wieczystej? W drużynie były gracz Milanu!

O Wieczystej Kraków wczoraj znów zrobiło się głośno! Wszystko za sprawą sprowadzenia do klubu z okręgówki Sławomira Peszko. Jednak na byłym piłkarzu Lechii liczba znanych nazwisk w drużynie się nie kończy. Kto zagra u boku Sławka w przyszłym sezonie?

Wieczysta Kraków to klub założony w 1942 roku. Do tej pory ich największym sukcesem była gra w 4. lidze, po raz ostatni w sezonie 2002/2003. O klubie z Krakowa zrobiło się po raz pierwszy głośno, kiedy Wojciech Kwiecień przejął klub i zaczął sprowadzać do niego wielkie nazwiska. Wieczysta obecnie występuje na poziomie okręgówki, czyli na 6. poziomie rozgrywkowym w Polsce. Mimo to ambicje sięgają awansu do samej Ekstraklasy. Kasa jest, piłkarze są, a zarząd też całkiem uznany. Dyrektorem sportowym w klubie z Krakowa jest były reprezentant Polski, Andrzej Iwan.

Funkcjonujemy dziś jak kluby z wyższej półki, to nie jest już świat okręgówki. Cały czas się coś dzieje, rozwijamy się nie tylko pod względem sportowym. Nie wiem, czy na zapleczu Ekstraklasy jest wiele klubów, które w kwestiach organizacyjnych znacząco nas wyprzedzają. – Tak o Wieczystej Kraków wypowiada się Andrzej Iwan

Zobaczcie kogo znajdziecie w składzie Wieczystej…

Michał Budzich
Pages ( 1 of 8 ): 1 234 ... 8Następne »