Wychowanek Olympique Marsylia w Wiśle Kraków. Wyjątkowo niskie zarobki nowego nabytku Białej Gwiazdy

Zimą Wisła Kraków zakontraktowała Billera Omraniego. Według medialnych doniesień nowy nabytek Białej Gwiazdy ma zarabiać wyjątkowo mało jak na realia Wisły i I ligi.
Wisła Kraków wciąż mierzy się z problemami finansowymi. Mimo to klub zdołał wzmocnić swoją kadrę przed startem rundy wiosennej. Zimą do Krakowa trafili Billel Omrani, Dejvi Bregu i Anton Chichkan. Wszystkie te transfery były darmowe, a Wisła musi opłacić jedynie pensje zawodników.
Najciekawiej wygląda sytuacja Billera Omraniego. 30-letni napastnik podpisał kontrakt z Wisłą do końca tego sezonu. Najciekawszą informację przekazał Piotr Koźmiński na łamach „Meczyków”. Dziennikarz ujawnił, że zawodnik ma zarabiać w krakowskim klubie jedynie 2 tysiące euro miesięcznie. Wliczone w to jest mieszkanie i samochód.

– Według moich informacji Billel Omrani zarabia 2 tys. euro miesięcznie, wliczając w to mieszkanie i samochód – przekazał Piotr Koźmiński.
Billel Omrani jest wychowankiem Olympique Marsylia. W pierwszej drużynie tego klubu algierski napastnik wystąpił 10-krotnie. Ostatnim klubem 30-latka był rumuński Petrolul Ploiesti. W tym sezonie zagrał jednak wyłącznie w siedmiu meczach, nie zdobywając żadnej bramki.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich