Wróciła polska piłka w najlepszym możliwym wydaniu! Za nami pierwsze kiksy [WIDEO]

80 dni bez meczów polskiej Ekstraklasy to zdecydowanie za dużo! Wczoraj wróciła nasza rodzima liga, a wraz z początkiem przyszły pierwsze kiksy!

Pierwszy mecz po przerwie już na samym papierze nie wyglądał najlepiej. Zarówno Śląsk, jak i Raków nie grają piłka najmilszej dla oka. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 84. minuty, kiedy to na prowadzenie wyszedł Raków. W doliczonym czasie gry z karnego wyrównał Michał Chrapek. Nie zabrakło również popisów piłkarzy. Poniżej w akcji piłkarze Rakowa:

O 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Zagłębiem Lubin. Liczyliśmy na wielkie emocje, choć te zakończyły się wraz z końcem pierwszej połowy. Zagłębie po pierwszej części gry prowadziło już 3:0. Ciężko zdobyć choćby bramkę, gdy rzuty wolne wykonuje się tak:

Natomiast piłkarze „Miedziowych” zaprezentowali element „Tiki-Taki”:

POGRALI XDD

Opublikowany przez Liga Dzbanów Piątek, 29 maja 2020

We wtorek wróciły rozgrywki Pucharu Polski. Tam również swoje trzy grosze postanowili dorzucić piłkarze, a dokładniej dorzucił je Valeriane Gvilia, zobaczcie sami: