Wiemy co ze zdrowiem Piotra Zielińskiego! Dobra informacja dla reprezentacji Polski

Włoskie media podały nową informację ws. stanu zdrowia Piotra Zielińskiego. Wyjazd piłkarza Napoli na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski wciąż pozostaje sprawą otwartą.

W miniony weekend wystartowały rozgrywki Serie A! W niedzielę swoje spotkanie rozgrywało SSC Napoli, które pokonało Venezię FC 2:0. W wyjściowym składzie na to spotkanie znalazł się Piotr Zieliński, który niestety nie był w stanie dokończyć spotkania. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko już w 35. minucie meczu.

Jak podaje włoski dziennikarz Massimo Ugolini, uraz reprezentanta Polski nie jest aż tak poważny, jak się początkowo wydawało. Badania wykazały, że przyczyną bólu był tylko i wyłącznie ogromny siniak. Stan piłkarza ma być oceniany każdego dnia. Niewykluczone, że Polak wróci na najbliższy mecz Napoli z Genoą 29 sierpnia.

Przypomnijmy, że we wrześniu odbędzie się zgrupowanie reprezentacji Polski, na które powołanie otrzymał rzecz jasna Piotr Zieliński. Biało-Czerwoni w najbliższym czasie rozegrają 3 spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze.

Michał Budzich