Wielki talent z Liverpoolu odmówił spotkania z Sergio Ramosem! „Nie lubię go…”

17-letni piłkarz Liverpoolu – Harvey Elliott – mógł trafić przed rokiem do Realu Madryt. Jak się okazało miał on propozycję spotkania z Sergio Ramosem, którą… odmówił.

Zarząd Liverpoolu pokłada w Angliku wielkie nadzieje. Elliot pomimo swojego młodego wieku miał już okazję zadebiutować w Premier League, a w drużynach młodzieżowych jest kluczową postacią swojej drużyny. Nic więc dziwnego, że piłkarz z tak wysokim potencjałem otrzymał już wiele ofert transferu.

W zeszłym roku Harvey miał propozycję kontraktu od takich drużyn jak PSG, Chelsea, Manchester City, czy wyżej wymieniony Real Madryt. Anglik już nawet był w Madrycie, gdzie został oprowadzony po obiekcie treningowym. Następnie zapytano go, czy nie zechciałby się spotkać z kapitanem Królewskich – Sergio Ramosem.  Odpowiedzi młodego Anglika raczej nikt się nie spodziewał – Nie, nie trzeba, dziękuję. Nie lubię go po tym, co zrobił Mohamedowi Salahowi.

Wypowiedź Anglika nawiązywała do sytuacji, do której doszło podczas finału Ligi Mistrzów w 2018 roku. Wtedy podczas starcia między Ramosem a Salahem Egipcjanin nabawił się urazu barku, który zmusiła go do opuszczenia boiska.

Harvey Elliott jest wielką nadzieją na przyszłość Liverpoolu. 17-latek do tej pory wystąpił już w 3 spotkaniach w Premier League. Obecnie Anglik głównie zbiera szlify podczas występów w drużynie do lat 23. Łącznie w tym sezonie wystąpił w 27 spotkaniach, zdobył 4 bramki i zaliczył 9 asyst.

Michał Budzich