Wielka impreza sylwestrowa u Neymara! Brazylijczyk zaprosił ok. 500 gości

Według doniesień brazylijskiego „O Globo” Neymar organizuje imprezę sylwestrową, na której ma się pojawić w sumie 500 osób! Co ciekawe, na przyjęciu ma obowiązywać zakaz korzystania z telefonów komórkowych.

Sylwester u Neymara!

Nie da się ukryć, że Neymar lubi się dobrze bawić. Pokazuje to zarówno na boisku swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami, jak i poza nim, gdy co jakiś czas organizuje bankiety dla wielu gości. Piłkarz PSG zamierza hucznie powitać nowy rok, gdyż na sylwestrową biesiadę zaprosił około 500 gości!

500 gości, 5 dni zabawy

Jak podaje dziennikarz Ancelmo Gois z „O Globo”, 28-letni reprezentant Brazylii postanowił zorganizować imprezę sylwestrową w Rio de Janeiro. W sumie ma ona trwać 5 dni, a zaproszenia otrzymało łącznie 500 osób. Neymar miał nawet zlecić ekipie budowlanej, by wyciszyła ściany w podziemnej dyskotece. Co ciekawe, gospodarz miał wprowadzić zakaz korzystania z telefonów i publikowania zdjęć oraz filmów w mediach społecznościowych. Mimo to goście nie powinni narzekać na nudę, ponieważ na uczestników ma czekać DJ oraz gaming room.

Nie wszyscy są zachwyceni…

Cała zabawa sylwestrowa odbędzie się w prywatnej posiadłości Neymara, którą wybudowano przed kilkoma laty. Budynek przypomina nieco klub nocny i jest osadzony pod ziemią. Miejsce jest inspirowane dyskotekami zlokalizowanymi w pobliżu plaży Barceloneta, które odwiedzał kiedyś sam Neymar podczas swojego pobytu w Barcelonie.

Decyzja o zorganizowaniu tego typu wydarzenia w dobie pandemii koronawirusa spotkała się z oburzeniem wielu osób.

fot. instagram/neymarjr

Michał Budzich