Wesprzyj WOŚP i wylicytuj koszulkę Roberta Lewandowskiego z finału Ligi Mistrzów!

Robert Lewandowski oddał na licytację WOŚP swoją koszulkę z historycznego finału Ligi Mistrzów, który padł łupem Bayernu Monachium. Jeśli marzyłeś o sprawieniu sobie takiego prezentu, możesz go wylicytować, a przy okazji wesprzeć szczytny cel.

W tym roku odbywa się 29. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z roku na rok coraz większą popularność zyskują licytacje. Największe gwiazdy, nie tylko ze świata sportu, oddają na aukcje historyczne, ikoniczne, ciekawe przedmioty. Dla przykładu w tym roku Marcin Najman oddał na licytację swoją słynną już niebieską kurtkę. Jak się okazało, trafi ona do Krzysztofa Stanowskiego.

Zdobądź koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem!

Wspomniana koszulka Roberta Lewandowskiego z finału Ligi Mistrzów osiągnęła już wartość ponad 40 tysięcy złotych! Pieniądze w całości idą na szczytny cel, więc kupujący z pewnością będzie podwójnie usatysfakcjonowany. Licytacja kończy się 5 lutego.

– Po raz kolejny Robert Lewandowski angażuje się w akcję WOŚP. Tym razem na aukcję postanowił przekazać swoją wyjątkową i historyczną koszulkę, w której wraz z drużyną Bayern Monachium zwyciężył w Finale Ligii Mistrzów UEFA 2020. Zwycięzca licytacji otrzyma ją wraz z autografem piłkarza – czytamy w opisie aukcji.

By przejść do aukcji, wystarczy kliknąć tutaj.

Michał Budzich