Udany występ Matty’ego Casha. Reprezentant Polski chwalony w brytyjskich mediach

Matty Cash zanotował udany występ w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy. Reprezentant Polski był mocno chwalony w brytyjskich mediach.

W czwartek miały miejsce rewanżowe mecze 1/4 finału Ligi Konferencji Europy i Ligi Europy. Swój mecz rozgrywała między innymi Aston Villa z Mattym Cashem w składzie. Po wygranej w pierwszym meczu 2:1 Anglicy polegli w rewanżu wynikiem 1:2. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, które lepiej wykonywali podopieczni Unaia Emery’ego.

W wyjściowym składzie Aston Villi na to spotkanie znalazł się Matty Cash. Polak rozegrał pełne 120 minut. To dzięki jego bramce w 87. minucie gry doszło do dogrywki. Matty wziął udział w konkursie rzutów karnych. Polak nie uległ presji i zdołał zamienić jedenastkę na bramkę.

Matty Cash zebrał pozytywne recenzje za swój wczorajszy występ. Bardzo dobrze oceniły go portale statystyczne. Superscore wystawił mu ocenę 7.6. Sofascore oceniło występ Casha na 8.0 Jeszcze lepiej Polaka ocenił Flashscore, wystawiając mu notę aż 8.1. Wszystkie te trzy portale oceniły Casha najlepiej spośród wszystkich zawodników, którzy pojawili się na boisku.

Pozytywnie występ Casha oceniły także brytyjskie media. Portal astonvilla.news wystawił Polakowi notę 7/10. Cash został pochwalony przede wszystkim za zdobytą bramką. Z kolei birminghammail.co.uk oceniło go jeszcze lepiej, dając mu notę 8/10. Taką samą ocenę Cash otrzymał od serwisu talk-villa.com. W opisie gry Matty’ego zwrócono uwagę przede wszystkim na zdobytą bramkę i wykorzystanie rzutu karnego. Dodano także, że  Cash był największym zagrożeniem Aston Villi w ofensywie. Ocenę 8 Cashowi wystawił także portal astonvillanews.co.uk. W opisie gry Casha zwrócono przede wszystkim uwagę na to, że zakończył on mecz ze 100-procentową skutecznością odbiorów.