Udany występ Jakuba Modera w meczu z Liverpoolem. „Wraca do pełni formy”

Roberto De Zerbi w pozytywnych słowach wypowiedział się na temat występu Jakuba Modera w meczu z Liverpoolem. Włoski szkoleniowiec podkreślił, że Polak wraca po długiej kontuzji, a już jest w dobrej dyspozycji.
W niedzielne popołudnie Liverpool podejmował na własnym stadionie Brighton. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:1. W wyjściowym składzie na to spotkanie znalazł się Jakub Moder. Polak spędził na murawie 83 minuty. Za swój występ zebrał pozytywne recenzje.

W kilku sytuacjach Jakub Moder zdołał błysnąć na tle Liverpoolu. Po polskich mediach zaczęły krążyć fragmenty spotkania z najlepszymi akcjami Polaka. Z tej okazji stacja Viaplay zmontowała kompilację najlepszych zagrań reprezentanta Polski.
Po meczu Jakub Moder został pochwalony przez swojego trenera, Roberto De Zerbiego. Włoch powiedział, iż jego podopieczny rozegrał bardzo dobre spotkanie. Docenił fakt, że wraca po bardzo długiej kontuzji.

– Jakub Moder zagrał bardzo dobrze. Chciałbym też wyróżnić Carlosa Balembę. Jest bardzo młody (20 lat – przyp. red.), a udźwignął ciężar spotkania. Jestem z nich dumny. Jakub jest świetny. Wraca do pełni formy po ciężkiej kontuzji i zagrał bardzo dobrze – mówił po meczu Roberto De Zerbi, cytowany przez Weszło.


źródło: Weszło

Michał Budzich