Tymek Puchacz wróci do Bundesligi? Jest zainteresowanie!

Tymoteusz Puchacz ma szansę na transfer do klubu z Bundesligi. Portal „meczyki.pl” informuje o zainteresowaniu, jakie ostatnio pojawiło się wokół polskiego piłkarza.
W 2021 roku Tymoteusz Puchacz trafił do Bundesligi. Zamienił wówczas Lech Poznań na Union Berlin. W klubie ze stolicy Niemiec nie zdołał jednak poważniej zaistnieć. Z tego też tytułu udał się na kilka wypożyczeń. Najpierw trafił do Trabzosporu, a następnie do Panathinaikosu. W obu tych klubach spędził rundę wiosenną kolejno w sezonach 21/22 i 22/23. Z kolei cały poprzedni sezon Puchacz spędził na wypożyczeniu w Kaiserslautern.

Udany sezon Puchacza

Ostatni sezon Puchacz spędził na poziomie 2. Bundesligi. Pod względem indywidualnym był to relatywnie udany sezon dla Polaka. W końcu nie miał on problemów z regularną grą. Rozegrał w sumie 36 meczów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jedną bramkę i zanotował aż 13 asyst.

Czas na transfer?

Udany sezon Puchacza nie umknął uwadze skautom innych klubów. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z „Meczyków”, już pod koniec sezonu Puchacz miał kilka zapytań z klubów Bundesligi. Na tę chwilę najbardziej konkretny w swoim działaniu wydaje się być Augsburg. Obecnie Puchacz wraca do Unionu, z którym ma jeszcze rok ważnego kontraktu.

źródło: Meczyki

Michał Budzich

Dodaj komentarz