Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha. „Korona mi z głowy nie spadła”

Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha za swoje nieuzasadnione domysły odnośnie symulowania kontuzji. – Były reprezentant Polski przeprosił obecnego, nic takiego. Korona mi z głowy nie spadła – stwierdził Hajto w programie „Cafe Futbol”.

Matty Cash z miejsca stał się podstawowym prawym obrońcą reprezentacji Polski. Podczas ostatniego, marcowego zgrupowania rozegrał jednak jedynie kilka minut w meczu z Czechami. Z powodu kontuzji Matty musiał opuścić boisko w 9. minucie meczu, kiedy Polska przegrywała już 0:2.

Po meczu Czechy-Polska głos zabrał Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski stwierdził, że Matty Cash symulował kontuzję. Według teorii Hajty Cash miał domyślać się, że z powodu słabego początku meczu i tak zostanie przedwcześnie zmieniony przez trenera.

Po kilku dniach do komentarza Tomasza Hajty odniósł się sam Matty Cash. Reprezentant Polski zamieścił wpis na Twitterze, w którym stwierdził, że Hajto „Pie***y głupoty”.

Tomasz Hajto szybko się zreflektował. 61-krotny reprezentant Polski przeprosił Casha za swoje nieuzasadnione domysły.

Do całej sprawy Tomasz Hajto wrócił w ostatnim wydaniu „Cafe Futbol” na antenie Polsatu Sport. Stwierdził, że w tej sytuacji należało przeprosić.

 – Takie były moje odczucia na początku. Okazało się, że ma kontuzje więc przeprosiłem go i życzyłem szybkiego powrotu do zdrowia. Uważam, że w tej sytuacji należało się tak zachować. Były reprezentant Polski przeprosił obecnego, nic takiego. Korona mi z głowy nie spadła – skomentował Tomasz Hajto.


źródło: Polsat Sport

Michał Budzich