Tomasz Ćwiąkała ostro o ostatnim występie Kamila Piątkowskiego. „Dramat”

Kamil Piątkowski ma za sobą bardzo słaby mecz przeciwko Villarreal. Występ piłkarza Granady skrytykował Tomasz Ćwiąkała.
W minioną niedzielę Granada mierzyła się na wyjeździe z Villarreal. Spotkanie zakończyło się hokejowym wynikiem. Villarreal rozgromił przyjezdnych aż 5:1.
W wyjściowym składzie gości na wspomniane spotkanie znalazł się Kamil Piątkowski. Swojego występu nie może on jednak zaliczyć do udanych. Piątkowski nie zdołał nawet dokończyć meczu. Opuścił boisko przy wyniku 0:4 w 63. minucie gry. Pod koniec meczu na murawie zameldował się z kolei Kamil Jóźwiak.
Utrata tylu bramek nie jest powodem do dumy dla żadnego obrońcy. Występ Piątkowskiego skomentował na Twitterze ekspert od hiszpańskiej piłki, Tomasz Ćwiąkała. Przyznał, że bardzo nad tym ubolewa. Wcześniejsze występy polskiego defensora napawały optymizmem.

– Całe pozytywne wrażenie, które Piątkowski zostawił po meczu z Betisem, zatarł nawet nie tyle czerwoną kartką z Las Palmas, co dzisiejszym występem z Villarrealem. Dramat – skomentował Tomasz Ćwiąkała.

– Jako wierny kibic Granady od końcówki grudnia i Piątkowskiego od pierwszych meczów w Ekstraklasie, bardzo nad tym ubolewam – dodał.
Kamil Piątkowski zasilił szeregi Granady w styczniu tego roku. Trafił do hiszpańskiego klubu na zasadzie wypożyczenia. Do tej pory rozegrał 4 mecze w La Liga.

Michał Budzich