To nie był mecz Lewandowskiego. Francuzi ocenili Polaka

Dziennikarze France Football ewidentnie robią pod górkę Robertowi Lewandowskiemu. Tym razem został surowo przez nich oceniony za finał LM.

Przypomnijmy, że francuski magazyn wyjątkowo odwołał tegoroczną galę Złotej Piłki. Ta decyzja z pewnością była nie na rękę Robertowi Lewandowskiemu, bowiem Polak był liderem wyścigu o tę nagrodę w tym roku. Tak na tę decyzję miesiąc temu zareagowali kibice i eksperci, wystarczy kliknąć tutaj.

Tym razem francuski magazyn zganił polskiego snajpera za postawę w meczu finałowym LM. Nie da się ukryć, że Polak nie był głównym aktorem wczorajszego spektaklu. Mimo to, najniższa nota w zespole nie odzwierciedla w pełni jego wpływu na grę zespołu.

Polak za wczorajszy występ otrzymał notę „5” w skali 1-10. Został oceniony na równi z Niklasem Suele, który wszedł z ławki rezerwowych. Najwyższa nota w zespole z Bawarii należy do Manuela Neuera oraz Thiago Alcantary. Nie da się ukryć, że Niemiec był gwiazdą wczorajszego spotkania, natomiast Hiszpan był cichym bohaterem zwycięstwa Bayernu.

Michał Budzich