To koniec Nicoli Zalewskiego w Romie! Klub wycenił Polaka

Nicola Zalewski zdaje się być coraz bliżej rozstania z AS Romą. Polak nie znalazł uznania w oczach Daniele De Rossiego i prawdopodobnie po sezonie zmieni barwy. „La Gazzetta dello Sport” przedstawiła nowe informacje w kwestii jego sytuacji. 
Gdy trenerem Romy był Jose Mourinho, Zalewski regularnie występował w pierwszym składzie. Tak naprawdę to właśnie Portugalczyk go „odkrył” i wprowadził do drużyny. Po zmianie trenera na Daniele De Rossiego sytuacja reprezentanta Polski zmieniła się o 180 stopni. On sam jednak też nie zrobił nic aby ją poprawić. Gdy już dostawał szansę na murawie, zupełnie jej nie wykorzystywał.

Wyceniony

Po kilku słabszych meczach zaczęły się pojawiać wieści o możliwej sprzedaży Zalewskiego. „La Gazzetta dello Sport” poinformowała, że władze Romy podjęły już w tej kwestii decyzję i dokonali wyceny reprezentanta Polski. Piłkarz miał dostać wolną rękę w kwestii znalezienia sobie nowego pracodawcy.
Jak podaje „LGdS” klub z Rzymu ma żądać za Zalewskiego sporej sumy. Mówi się o kwocie od 13 milionów euro do nawet 16 mln. Przyszłe lato będzie prawdopodobnie najlepszym momentem na jego sprzedanie. Kontrakt Polaka z Romą obowiązuje jeszcze do czerwca 2025 roku.

Dodaj komentarz