To był ich sezon! Ranking piłkarzy, którzy dostali największy upgrade w FIFIE 21

Nowa odsłona FIFY zbliża się wielkimi krokami, a studio odpowiedzialne za produkcję gry przed kilkoma dniami zaprezentowało część ocen ogólnych piłkarzy w FIFIE 21. Zaprezentujemy Wam 13 zawodników, którzy zaliczyli największy skok ocen ogólnych w porównaniu z FIFĄ 21.

13. Alphonso Davies 72->81 (+9)

Na samym początku nagniemy nieco zasady i wrzucimy do naszej TOP-ki Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk zaliczył wzrost oceny ogólnej o 9 punktów, a jest 3 zawodników, którzy zaliczyli upgrade o 10 punktów, a jeden nawet o 11, lecz pominiemy tę czwórkę ze względu na to, że nie do końca wszyscy ich znają i przedstawimy Wam najciekawsze upgrade’y.

  • Shon Weissman (+10)
  • Carlos Neva (+10)
  • Pedro Goncalves (+10)
  • Pervis Estupinan (+11)

Pierwszy piłkarz w tym zestawieniu, nie powinien być dla nas wielką niespodzianką. Miniony sezon był przełomowy w karierze Kanadyjczyka. Davies przedarł się do pierwszego składu Bayernu, a w końcówce sezonu wyrósł na gwiazdę zespołu. Udany sezon 2019/2020 zwieńczył zwycięstwem w Lidze Mistrzów.

20-latek uzyskał wzrost oceny ogólnej o 9 punktów w porównaniu z FIFĄ 21. Pomimo wysokiego upgrade’u, wielu kibiców piłkarskich spodziewało się jeszcze wyższego overall’a. Poza zmianą oceny ogólnej na karcie Kanadyjczyka zmianie uległa pozycja z lewego pomocnika na lewego obrońcę.

8. Bukayo Saka 65->75 (+10)

19-latek mimo swojego młodego wieku był przez większość sezonu graczem wyjściowego składu Arsenalu Londyn. Nawet jeśli Kanonierzy nie walczyli o najwyższe cele w poprzednim sezonie, to rozegranie 38 meczów dla seniorskiej ekipy Arsenalu robią wrażenie, szczególnie jeśli dokonuje tego tak młody chłopak.

Mimo że karta Anglika nie należy do „błyszczących” to karta jak na swój overall wygląda całkiem nieźle i z pewnością znajdzie się w wielu składach w początkowym etapie gry.

7. Mason Greenwood 67->77 (+10)

50 meczów, 18 bramek, 5 asyst. Takie liczby w pierwszej drużynie Manchesteru United wykręcił 18-letni Mason Greenwood. Anglik jest uważany za jeden z największych talentów we współczesnej piłce.

Poza wzrostem oceny ogólnej zmianie uległa również jego pozycja na karcie ze środkowego napastnika na prawego pomocnika. Piłkarz Manchesteru United raczej nie powinien być zbyt często używany przez graczy ze względu nie tempo wynoszące 81, które na pozycji skrzydłowego jest szczególnie istotne.

Michał Budzich
Pages ( 1 of 4 ): 1 234Następne »