THE CRACOVIA na niemieckich stadionach! Doping z głośników?

Bundesliga, jako druga liga w Europie, już czeka na nas przed drzwiami, a nam nie pozostało nic innego, jak tylko z otwartymi ramionami zaprosić ją do środka. Niestety, w dobie koronawirusa, nie będzie nam dane cieszyć się emocjami na stadionie, jednak telewizja Sky postanowiła wyjść naprzeciw kibicom.

Ptaszki ćwierkają, iż zarząd ów stacji podpatrzył pomysł kibiców Cracovii z derbowego meczu z Wisłą Kraków i dla podgrzania domowej atmosfery postanowił przygotować specjalne kanały telewizyjne, na których mecze będą leciały z wcześniej przygotowanymi ścieżkami nagraniowymi z dopingiem. Najlepszy efekt będzie można odczuć podczas meczów domowych Borussii M’gladbach, gdzie pełne tekturowych postaci trybuny będą wspierać śpiewem swoich zawodników, niczym kibice z gry FIFA07.

Oprócz komentarza na żywo odtwarzany jest także śpiew fanów dla rywalizujących drużyn i reakcje tłumu na mecz – podkreślono

Oczywiście transmisja z głośnymi przyśpiewkami nie jest obowiązkowa dla wszystkich. Telewizja Sky na swoich podstawowych kanałach będzie prowadzić normalny przekaz, na którym będzie można usłyszeć, jak Robert Lewandowski krzyczy po niemiecku na swoich kolegów lub dźwięk łamanych kostek przeciwników dryblującego na prawej stronie Łukasza Piszczka.

Pamiętajcie, Bundesliga wraca już za kilka godzin, także bądźcie czujni!