Tajemniczy wpis Pogby. Francuz podgrzał spekulacje

Paul Pogba opublikował we wtorkowe popołudnie tajemniczy wpis na Twitterze. Wiadomość Pogby podgrzała spekulacje na temat jego przyszłości.

27-letni pomocnik Manchesteru United zamieścił na swoim Twitterze wpis o treści „JUTRO”. Obok tego wpisu dodał emotikon oczu. Kibice odczytali to jako wskazówkę odnośnie przyszłości zawodnika Manchesteru United.

Według spekulacji mediów, Paul Pogba przedłuży kontrakt z Czerwonymi Diabłami. Obecna umowa pomocnika obowiązuje do końca czerwca 2021 roku i zawiera opcję przedłużenia jej o dodatkowy sezon.

Francuza od wielu miesięcy łączono z przenosinami do Realu Madryt lub Juventusu. Mówiono tak nie bez przypadku, bowiem Pogba na początku sezonu przyznał, że jest gotowy podjąć nowe wyzwanie.

Spekulacje ustały po tym jak 27-latek wrócił do gry po poważnej kontuzji kostki i dobrze zaprezentował się u boku Bruno Fernandesa w meczach po przerwie spowodowanej pandemią.

Post Pogby to kolejna wskazówka, którą można odebrać jako zapowiedź podpisania nowego kontraktu. Pomocnik w poniedziałkowym meczu z Kopenhagą (1:0) w Lidze Europy miał fryzurę podobną do tej, gdy podpisywał swój kontrakt z Czerwonymi Diabłami cztery lata temu.

Tajemnica wpisu mistrza świata z 2018 roku wyjaśni się w środę. Niewykluczone, że domysły fanów okażą się nietrafione, a wpis będzie zapowiedzią akcji marketingowej z udziałem Francuza.