Świąteczny spot Legii Warszawa. „Zróbmy razem coś dobrego” [WIDEO]

Legia Warszawa opublikowała świąteczny spot. Wraz z materiałem wideo stołeczny klub poinformował o możliwości adoptowania psa o imieniu Bueno.

Legia zachęca do adopcji

Wicemistrzowie Polski opublikowali świąteczny spot. Legia Warszawa umieściła w materiale wideo nietypowego bohatera. Mowa o psie – Bueno. Klub w komunikacie na oficjalnej stronie informuje o potrzebie znalezienia domu dla czworonoga.
„Powiedziałem, że mamy dużą wtopę”. Nieporozumienie w polskiej kadrze podczas EURO 2016 [CZYTAJ]

Oto jego treść:– Głównym aktorem spotu jest Bueno – pies z Fundacji Sejsza. Bueno to pies niezwykły – wyjątkowo pogodny, serdeczny i o specjalnych potrzebach – jest niewidomy. Potrzebuje człowieka, który będzie miał pełną gotowość do tego, by stać się dla niego najlepszym i najczulszym przewodnikiem. Wzrok Bueno prawdopodobnie można było uratować. Kiedyś, ale wtedy ten pies żył na łańcuchu, a jego rolą było pilnowanie podwórka. Teraz jest na to za późno. Bueno nie widzi nic. Pies jest wrażliwy na głos opiekuna, hasła i pracę smyczą – w ten sposób opowiadamy mu świat. Bueno nigdy nie mieszkał w domu. Jest zaszczepiony, odrobaczony i zabezpieczony przed kleszczami. Jeśli Bueno będzie potrzebował specjalistycznego leczenia po adopcji, pomożemy. Piesek przyjmuje leki na serce i je też chętnie zagwarantujemy przyszłej rodzinie – czytamy w komunikacie Legii Warszawa. 

– Jak dobrze wiemy – okres świąteczno-noworoczny to specjalny, jedyny w swoim rodzaju i magiczny czas. Zróbmy razem coś dobrego w te święta i spełnijmy marzenie psa Bueno. Dajmy mu to, co dla każdego psa jest najważniejsze – dom i kochającą rodzinę! Każde podanie dalej informacji zwiększy szansę na adopcje. Fundacja Sejsza akceptuje zgłoszenia tylko i wyłącznie od osób, dla których pies jest członkiem rodziny – mieszka w domu/mieszkaniu – dodano.

Spot Legii Warszawa i link do adopcji psa:
Legia Warszawa zajmuje aktualnie piąte miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Podopieczni Kosty Runjaicia uzbierali 32 punkty w 19 kolejkach. Największym sukcesem klubu w dobiegającym do końca 2023 roku był zdecydowanie triumf w Pucharze Polski oraz awans z grupy Ligi Konferencji Europy.

Źródło: Legia Warszawa

6 komentarzy do “Świąteczny spot Legii Warszawa. „Zróbmy razem coś dobrego” [WIDEO]”

  1. You are a really competent blogger, and this seems to be a truly interesting topic. I have subscribed to your feed and am looking forward to reading more of your wonderful posts. Moreover, I have shared your website across all of my social networks!

Możliwość komentowania została wyłączona.