„Powiedziałem, że mamy dużą wtopę”. Nieporozumienie w polskiej kadrze podczas EURO 2016

Tomasz Iwan w Kanale Sportowym opowiedział o organizacyjnej wtopie ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej podczas EURO 2016. Były pracownik sztabu Adama Nawałki zdradził, że kadra zapomniała zabrać skrzyni ze sprzętem na mecz z Irlandią Północną.
Pomyłka na EURO

Występ reprezentacji Polski na EURO 2016 jest wspominany z wielkim sentymentem. Podopieczni Adama Nawałki doszli do ćwierćfinału tego turnieju. Okazuje się jednak, że polski sztab podczas zgrupowania popełnił kilka wpadek.
Absolutna bomba transferowa Rakowa? Mistrz Polski może pobić rekord całej Ekstraklasy! [CZYTAJ]

W zespole Adama Nawałki znajdował się między innymi Tomasz Iwan. Były reprezentant Polski opowiedział o gafie sztabu wspomnianego szkoleniowca. Biało-Czerwoni przed meczem grupowym z Irlandią Północną mogli skorzystać tylko z jednego kompletu strojów. W praktyce porwana koszulka oznaczałaby zejście zawodnika z boiska i tym samym grę w osłabieniu.
– Jedziemy na mecz, jesteśmy na miejscu i okazuje się, że nie zabrano skrzyni ze sprzętem. Gramy tylko w jednym komplecie koszulek. Nie było możliwości ściągnięcia strojów, one były w naszej bazie treningowej – powiedział Tomasz Iwan w „Kanale Sportowym”.

– Idę do Kuby Błaszczykowskiego, do „Lewego” i mówię im o całej sytuacji, bo w przerwie nie mogliśmy zmienić koszulek! Powiedziałem, że mamy dużą wtopę. Jest jeden zestaw koszulek, musimy z tego wybrnąć. Na farcie wszystko poszło – podsumował.
Źródło: Kanał Sportowy

2 komentarze do “„Powiedziałem, że mamy dużą wtopę”. Nieporozumienie w polskiej kadrze podczas EURO 2016”

Możliwość komentowania została wyłączona.