Steven Gerrard wprowadził pierwsze zmiany w Aston Villi. Kilka produktów zniknie ze stołówki

Kilkanaście dni temu Steven Gerrard został zaprezentowany jako nowy trener Aston Villi. Teraz dziennikarze brytyjskiego „The Telegraph” ujawnili, jakie zmiany wprowadził były piłkarz Liverpoolu.

W ostatnich tygodniach doszło do wielu zmian trenerów w czołowych europejskich ligach. Najgłośniejszym ruchem było chyba dołączenie Xaviego do FC Barcelony, Hiszpan zdążył już zresztą zadebiutować w roli trenera Blaugrany. Zanim jednak Xavi poprowadził swój nowy zespół w oficjalnym meczu, to zdecydował się na wprowadzenie kilku zmian w funkcjonowaniu piłkarzy. Więcej o nowych zasadach panujących w FC Barcelonie przeczytacie TUTAJ. Na podobne poczynania zdecydował się nowy trener Aston Villi, Steven Gerrard.

Nowy klub Gerrarda

Steven Gerrard rozpoczął swoją przygodę trenerską od pracy w szkockim Glasgow Rangers. Przez nieco ponad 3 lata Anglik poprowadził swoich podopiecznych w 192 spotkaniach, w których średnia zdobytych punktów na mecz wyniosła aż 2,15. Udane poczynania w Szkocji nie umknęły uwadze czołowych dyrektorów sportowych i ostatecznie w listopadzie Gerrard trafił na Villa Park.

Wygrana w debiucie

Gerrard zdążył już zadebiutować jako szkoleniowiec Aston Villi. W pierwszym spotkaniu Anglik poprowadził swój nowy zespół do zwycięstwa 2:0 z Brighton. Pełne spotkanie pod wodzą Gerrarda rozegrał reprezentant Polski, Matty Cash.

Zmiany

Dziennikarze „The Telegraph” przekazali, że Steven Gerrard wprowadził pierwsze zmiany w diecie piłkarzy. Z klubowej stołówki mają zniknąć takie produkty jak: majonez, ketchup, a także napoje gazowane. Na dzień przed meczem piłkarze będą mogli zjeść deser, który będzie miał na celu zapewnienie im odpowiednią ilość węglowodanów.

Michał Budzich