Reakcje polskich internautów po porażce z Włochami. Oberwało się Góralskiemu

Chyba najwięksi sceptycy nie spodziewali się tak fatalnego występu reprezentacji Polski w meczu z Włochami. Drużyna Jerzego Brzęczka odniosła sromotną porażkę 0:2. Co na to kibice i eksperci na twitterze?

W ostatnich kilkudziesięciu minutach przejrzeliśmy setki tweetów i ciężko znaleźć choćby jednego, który w uzasadniony sposób chwaliłby występ Polaków. W ostatnich meczach gra reprezentacji Polski nie wyglądała najlepiej, ale zespół Brzęczka cały czas broniły wyniki. Dziś już dla 49-letniego szkoleniowca nie ma żadnych wymówek. Tym bardziej że Włosi do tego spotkania przystąpili w mocno okrojonym składzie.

Głównym zarzutem, jaki pojawia się na twitterze, nie jest niekorzystny wynik, ale po prostu styl gry, albo jego brak.

Istotnym aspektem meczu była czerwona kartka dla Jacka Góralskiego. 28-latek w ostatnich meczach imponował wielu kibicom, jednak dziś był to zawodnik, który dostosował się poziomem gry do sowich kolegów z drużyny. Wszedł na boisku w 46. minucie, a niedługo później ja opuścił.

ZOBACZ: Jacek Góralski się nie patyczkuje. To mogła być czerwona kartka… [WIDEO]

Znaczną część odpowiedzialności za porażkę z Włochami ponosi sztab szkoleniowy z Panem selekcjonerem Jerzym Brzęczkiem na czele. Nie zabrakło zarówno krytyki, jak i memów.

Głos od razu po meczu zabrał nawet sam Zbigniew Boniek. Prezes PZPN również nie kryje niezadowolenia.

Statystyki również nas nie bronią. Oddają one idealnie to, co działo się na boisku.