Spokojne zwycięstwo Biało-Czerwonych z Bośnią. Zobacz reakcje kibiców

Za nami trzeci, a zarazem ostatni mecz, październikowego zgrupowania reprezentacji Polski. Nasi rodacy ponownie spisali się na miarę naszych oczekiwań i spokojnie pokonali Bośnię i Hercegowinę 3:0. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a jedną dołożył Karol Linetty.

Gdy zajrzymy na twittera pod hasztag „#POLBIH” jako jeden z pierwszych tweetów wyskoczy nam wideo z udziałem Jacka Góralskiego. Ciężko tu cokolwiek powiedzieć, po prostu zobaczcie sami.

Robert Lewandowski, strzelając dwie bramki w dzisiejszym meczu, znacznie się przyczynił do zwycięstwa, choć nie był on bezbłędny. Nawet najlepszemu piłkarzowi świata zdarzył się kiks. Zobaczcie sami:

Karol Linetty jest zdecydowanie jednym z wygranych październikowego zgrupowania reprezentacji. Karol otrzymał szansę gry w każdym z trzech spotkań, a dziś odwdzięczył się bramką. Kibice dostrzegli w nim potencjał na kolejne mecze.

Wiele kontrowersji wzbudziła czerwona kartka dla jednego z Bośniaków w początkowej fazie spotkania, która wręcz uniemożliwiła im walkę o korzystny wynik. Wideo z tego zagrania znajdziecie tutaj.

Michał Budzich
Pages ( 1 of 2 ): 1 2Następne »