Specjalna oferta dla fanów Bayeru Leverkusen. Klub oferuje darmowy… tatuaż

Bayer Leverkusen oferuje swoim fanom darmowe klubowe tatuaże na pamiątkę historycznego sezonu. Klub triumfował w Bundeslidze i ustanowił rekordową serię meczów bez porażki. Przed nimi szansa na potrójną koronę.

 

Rekordowy sezon Bayeru Leverkusen

Zespół prowadzony przez Xabiego Alonso, pozostający niepokonany we wszystkich rozgrywkach tego sezonu, awansował do finału Ligi Europy po remisie 2:2 z AS Roma. Niemiecka drużyna pokonała rzymian w dwumeczu 4:2.

Leverkusen przedłużył swoją imponującą passę do 49 meczów bez porażki we wszystkich rozgrywkach, bijąc długoletni europejski rekord Benfiki z lat 1963–1965. Po zdobyciu pierwszego w historii klubu tytułu mistrza Bundesligi, Bayer awansował również do finału Pucharu Niemiec, gdzie zmierzy się z Kaiserslautern.

 


W związku ze świetną dyspozycją klubu w bieżącej kampanii, poinformowano o specjalnej ofercie dla kibiców, którzy będą chcieli upamiętnić sukcesy. Bayer Leverkusen oferuje swoim kibicom możliwość wyboru jednego z tatuaży z motywem klubu. Sesja będzie bezpłatna, a promocja trwa do końca sezonu.

– Zarezerwuj wizytę już teraz, aby uwiecznić ten wyjątkowy czas na swojej skórze – napisał klub w oświadczeniu.

Źródło: Bayer

Dodaj komentarz