Snoop Dogg na Igrzyskach Olimpijskich! Nietypowa rola amerykańskiego rapera

Popularny amerykański raper, Snoop Dogg, pojawi się na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. 52-latek będzie pracować jako reporter dla amerykańskiej telewizji.
Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie 2024. Tegoroczna impreza odbędzie się w Paryżu. Potrwa ona od 26 lipca do 11 sierpnia. Na nadchodzących Igrzyskach przeprowadzone zostaną zmagania w 38 dyscyplinach. Na imprezie po raz pierwszy pojawi się breakdance.
Na imprezie nie zabraknie wielu gwiazd spoza świata sportu. Jedną z nich będzie Snoop Dogg! Amerykański raper nie pojawi się jednak wyłącznie w roli gościa. Podczas paryskiej imprezy będzie pracować dla amerykańskiej telewizji.
W trakcie Igrzyska Olimpijskich 2024 Snoop Dogg będzie pracować dla telewizji NBC Sports. Amerykanin będzie w niej pełnił rolę swego rodzaju reportera, czy też korespondenta. Snoop Dogg potwierdził swoją obecność na Igrzyskach za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na Twitterze zamieścił dwa wpisy promujące imprezę.

– Noworoczny nastrój. Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Do zobaczenia tego lata – napisał Snoop Dogg.

– To już oficjalne. Igrzyska Olimpijskie 2024, będę tam! – dodał raper.
Kooperację potwierdziła także sama stacja NBC. Na jej stronie pojawił się artykuł, w którym opisano rolę Snoop Dogga podczas nadchodzącej imprezy.

– Światowa gwiazda będzie pracować na miejscu w Paryżu, by dostarczać najnowsze wieści do programu poświęconemu Igrzyskom na antenie NBC i Peacock. (…) Widzowie mogą spodziewać się częstych występów 52-latka. Będzie szczegółowo przyglądał się miastu i sportowcom – czytamy na łamach „NBC News”.

– Dorastałem, oglądając Igrzyska Olimpijskie i jestem podekscytowany, gdy widzę, jak niesamowici sportowcy przyjadą do Paryża. To święto umiejętności, poświęcenia i dążenia do doskonałości – powiedział Snoop Dogg.


źródło: NBC NEWS

Michał Budzich