Smokowski wrócił do Canal +! Usłyszymy go już w najbliższej kolejce

Dyrektor redakcji sportowej Canal +, Michał Kołodziejczyk, poinformował na swoim Twitterze o powrocie Tomasza Smokowskiego do stacji. Komentator będzie pracować przy meczach Ligue 1.

Ligue 1 wraca do Canal + po kilkuletniej przerwie. Stacja wykupiła prawa do transmitowania meczów ligi francuskiej do końca sezonu 2024/2025. W związku z tym Canal + postanowiło zatrudnić komentatora do pomocy w obsłudze rozgrywek.

Michał Kołodziejczyk poinformował na swoim Twitterze, że ekipę Canal + wzmocni Tomasz Smokowski. Komentator będzie relacjonować jedno spotkanie Ligue 1 w danej kolejce.

Tomasz Smokowski pracował dla Canal + już w latach 1995-2017. Wtedy to komentował spotkania ligi polskiej, francuskiej, a sporadycznie także inne rozgrywki. Smokowski zyskał popularność dzięki programowi Liga + Extra, który prowadził wraz z Andrzejem Twarowskim. 47-latek pracuje obecnie dla Kanału Sportowego. Jego redakcyjny kolega, Mateusz Borek, również wzmocnił ekipę Canal +. 47-latek z Dębicy pomaga przy spotkaniach ligi niemieckiej.

Kacper Polaczyk