Sławomir Peszko zakłada synowi konto na instagramie! Będzie jego następcą?

Sławomir Peszko założył konto na instagramie dla swojego 6-letniego syna! Czy to krok w przód, czy może już przesada? A do tego syn Sławka ma już współpracę z pierwszą firmą!

Sławomir Peszko najlepsze lata kariery ma już zdecydowanie za sobą. 35-letni piłkarz pozostaje obecnie bez klubu, a ostatni występ zaliczył w barwach Lechii Gdańsk. Koniec kariery reprezentacyjnej ogłosił 8 stycznia 2019 roku. Decyzja nie była żadnym zaskoczeniem, wówczas był już 33-letnim zawodnikiem mającym najlepsze lata kariery za sobą.

35-latek umiejętnie posługuje się swoimi znajomościami i możliwościami. Wielu zawodników otwiera szkółki po zakończeniu kariery, lecz Sławek skusił się na to już w 2016 roku, kiedy wciąż był aktywnym zawodnikiem. Wtedy to założył szkółkę o wdzięcznej nazwie „Akademia Piłkarska Peszko„. Szkółka funkcjonuje w Krasnem i zrzesza kilkudziesięciu zawodników podzielonych na 4 grupy wiekowe.

Rośnie nam następca 44-krotnego reprezentanta Polski? Wszystko na to wskazuje. Sławek właśnie założył konto na instagramie swojemu 6-letniemu synowi Marcelowi. Profil ma służyć pokazaniu drogi, jaką przebywa Peszko Junior w drodze na sam szczyt. Nie zabraknie postów pokazujących treningi. Profil będą prowadzić rodzice Marcela.

Cześć ?⚽️ Mój syn Marcel ma konto na IG ? Razem z Anią Peszko będziemy mu go prowadzić. Marcel kocha piłkę i chce pokazać jak trenuje, jak spędza wolny czas, ale przede wszystkim jak cieszy się z gry w piłkę ⚽️ Wejdźcie do niego na profil i go zaobserwujcie – w taki sposób opisał to na swoim instagramie Sławomir.

Michał Budzich