Sławomir Peszko otwiera swój bar! Wraz z nim Wawrzyniak i inni znani piłkarze

Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Kuświk i Dusan Kuciak. Ta czwórka piłkarzy jest odpowiedzialna za powstanie baru „Team Spirit”. Lokal znajduje się w Sopocie.

Team Spirit to nowe miejsce w Sopocie. Bar jest położony na tzw. „Monciaku”, czyli na ulicy Bohaterów Monte Cassino. Można tam nie tylko obejrzeć mecz, ale także napić się alkoholu i spróbować kuchni włoskiej, amerykańskiej, japońskiej i autorskiej. Poza tym będzie okazja, by spotkać wielu znanych piłkarzy. Dotychczas w lokalu pojawili się m.in. Sebastian Mila i Patryk Lipski.
Pomysł wziął się ze scalenia dwóch pasji: do kuchni i do sportu – mówi Karolina Cierniak, organizatorka. – Obydwie to wielkie wyzwanie wymagające ciężkiej pracy, dyscypliny i miłości do tego, co się robi. Udało nam się je połączyć i zebrać równie zaangażowaną ekipę. Możemy się pochwalić, że za sportowym aspektem lokalu stoją wybitni piłkarze: Jakub Wawrzyniak, Sławomir Peszko, Dusan Kuciak oraz Grzegorz Kuświk. Team Spirit to miejsce, które jednoczy poprzez wspólne jedzenie, oglądanie wydarzeń sportowych i miłe spędzanie czasu. Można poczuć ducha jednej drużyny. – Cała wypowiedź na łamach portalu trojmiasto.pl
Taki biznes, prowadzony przez takie nazwiska może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli dodamy do tego fakt, że do baru mają regularnie przychodzić znani piłkarze, to kto by nie chciał tam zawitać? Usiąść, zjeść, obejrzeć mecz, a jak dobrze pójdzie to wypić piwko ze Sławkiem Peszko.

Michał Budzich